Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu:

usługi

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczestnicy http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoła filmowa Warszawa zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wiele razy pracował i wykładał w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczniów, którzy chcą poznać tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.


Copyright © 2019 Osiedlemireckiego.pl