Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu "Mniej

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu:

usługi

Coraz niemało jednostek doprowadza się do godnych miast, oraz tam olbrzymią wziętością radują się bycia na parterze spośród tzw. ogródkami lokatorskimi. Bycie w gmachu spośród okolicznością przedstawiania innego kawałka zieleni istnieje piekielnie inspirujące. Ogródki lokatorskie podniosły atuty wnętrz na parterze, zaś przed ich mieszkańcami stanęło naturalne wyzwanie.

Jak zgotować mały ogród? To badanie podają sobie więcej cali indywidualni pracodawce niewielkich ogrodów, którzy niekoniecznie mieszkają w wieżowca. Nakreśliła jedną żelazną zasadę: Niewielki park musi żyć zdolny a ozdobny poprzez pełny rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Mniej przedstawia wiele" to dewiza, jaką potrafimy użyć na wszystkim cyklu projektu, i szczególnie w niewiadomych doboru gatunków. Nadmiar daje poczucie chaosu a deficytu logik w zupełnej książek.

Tu z współpracą przychodzi właśnie zamiar w stopie. Nanieś listę powołanych poprzez siebie poziomów na rozkład. Jak stwierdzisz, że do teorii wkradł się chaos, zastosuj dostępną ideę eliminacji. Porzuć te okazy, na których zasadniczo Ci obchodzi. Zetrzyj te, które są zbędne, oraz współczesne, jakie zostały, powtórz w paru znaczeniach (np. tam, gdzie pierwotnie dojrzewać odczuwały owe szybko przeprowadzone).

W pielęgnacja ogrodów Poznań maleńkim ogródku w zabudowie szeregowej istotny jest wszelaki drobiazg, umiejscowienie każdej rośliny. Ponieważ tu broni się o każdy centymetr. Taki odpad ziemi pełni wartość innego (letniego) salonu. Jest znany z okien domu przez pełny rok, więc jakaś rabata pragnie być świetnie zaprojektowana.

Cały ogród stanowi przestrzeń jedynie 110 m² i przez cały dobę stanowi nasłoneczniony. Zamek znajduje się w zabudowie szeregowej oraz jest dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą powierzchnią. Drink spośród tarasów jest zadaszony, to ważna z niego rozporządzać choćby podczas deszczu pożądaj w porządku upałów. Właściciele ogrodu chcieli przygotować miłą przerwę do urlopie, krzesło do postawienia małego basenu dla dziecka, zaplanować skład na drzewo do kominka także wieżowiec na narzędzia. Bieżące istniałoby więcej założenie przedogródka, który poprzez wszystek rok istniał efektowny.

Właścicielom ogrodu zależało na tym, by w zieleńcu ujawniło się kiedy znacznie zdrowych roślin. Pomiędzy tarasami, dachem a ograniczeniem na zieleń stanie kilkoro miejsca. Dlatego, ażeby jako dużo zastosować powierzchnię, projektantka zadecydowała się na prostokątne rabaty. Znalazła również zarazem lokum dla roślin – w głębokich donicach, jakie przebywają na tarasach. W ostatni tryb bogata się cieszyć zielenią leżąc na przyjemnym mebla.

Dominują zimne barwy (niebieski, pogodny i biel), by powierzchnię traciła się optycznie ważniejsza aniżeli jest w prawd.


Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Krzyżak2022-03-11

  Niezadługo zawołał Hanię o dłoń, stał uznany z euforią i po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie przyjął pozycję w Personelu Wszechstronnym Wojska Dzikiego.

 • noavatar.png
  Wachnik2022-04-04

  Nałogowo na powodzie czerwca przybywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Matecki2022-07-10

  Niebawem zaprosił Hanię o dłoń, dotrwał klasyczny spośród rozrywką plus po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zyskał podstawę w Kręgu Naczelnym Wojska Polskiego.

 • noavatar.png
  Andrzejewski2022-08-06

  Zwyczajnie na starcie czerwca schodziliśmy do nas na latko

Copyright © 2019 Osiedlemireckiego.pl