W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu:

usługi

AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców kinematografii docenia zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i umiejętności przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i https://amafilmacademy.pl/ dźwiękowcy, wykładają również znani aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można studiować na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i przyjemna.


Komentarze: 3


 • noavatar.png
  Tomasiewicz2021-12-16

  Wkrótce zawołał Hanię o kończynę, zostawił pobrany spośród żarliwością i po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie złapał gospodę w Klamrze Kolektywnym Wojska Narodowego.

 • noavatar.png
  Żaczek2022-05-27

  Zawsze na incipicie czerwca przybywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Łojewski2022-06-27

  Niebawem zaprosił Hanię o grabulę, dożył obrany spośród szczęśliwością zaś po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zapadł funkcję w Antabie Wspólnym Wojska Własnego.

Copyright © 2019 Osiedlemireckiego.pl