Jedną z czołowych korporacji zajmujących się produkcją

Informacje:

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu:

zdrowie

Jedną z czołowych korporacji, zajmujących się produkcją i dystrybucją dodatków meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na krajowym oraz zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Dodatkowym charakterem aktywności spółki są usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jakość wykonania i trwałość. FAM na domiar tego oferuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o jakim mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na swoją innowacyjność, jednak także działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca dodatkową ochronę w miejscach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budowle, jak też szkoły lub ambulatoria. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to właśnie dzięki jakiemu można https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ zmniejszyć ryzyko namnażania się mikroorganizmów pomiędzy poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma wielkie znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się kolosalna ilość osób. Fundamentalną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na rozmaitego typu bakterie, wirusy i grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Kolejnym plusem jest jej wysoka odporność chemiczna, gwarantująca zastosowanie niemalże wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu i opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej wiadomości na jego temat wolno zdobyć na witrynie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ czy też po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest zachwycającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm.


Copyright © 2019 Osiedlemireckiego.pl